Orkestras "Peterburgo virtuozai"

Balandžio 27 d., 18:00, Šiauliai, koncertų salė „SAULĖ"
Balandžio 28 d., 16:00 Palanga, Palangos koncertų salė

MUZIKA TAMSOJE
МУЗЫКА В ТЕМНОТЕ

Įspūdis gali priversti pravirkti, bet ašaras pastebėsite tik viskam pasibaigus.
Dar vienas „Muzikos tamsoje", Eugenijos Zimos ir žymiųjų „Sankt Peterburgo virtuozų" pasirodymas Šiaulių balandžio 27-ąją, Palangą balandžio 28-ąją pristato puikios muzikos bei įspūdingos vizualizacijos dermę. Muzikinė istorija skleidžiasi tamsoje: žvaigždėtos trimatės erdvės gelmėse nušvinta Bacho, Vivaldžio, Verdžio, Belinio, Forė (Fauré), Ravelio, Piacolos (Piazzolla) kūrinių regimieji paveikslai. Suprantu, ką pagalvojote – aukštųjų technologijų žargonas jau tapo skaitmeninės eros kliše. Neapsirikite. „Muzika tamsoje" – ne iliustruojantys melodijas paveikslėliai. Atlikėjai – Sankt Peterburgo scenos grietinėlė – gros jums tamsoje, nors į akį durk: be dirigento, natų, derindamiesi vienas prie kito tik pagal kvėpavimą. Tai kone magija, didelių pastangų vaisius. Vargu ar kas to imtųsi tik vardan aplink sklandančių gražių vaizdų. Šis reginys – stiprus ir kone nežemiškas potyris tiek klausytojams, tiek dalyviams. Tai misterija – itin asmeniškas muzikos, pralaužiančios fizines ir dvasines erdvės bei laiko ribas, išgyvenimas. Galbūt tamsa atliepia kažkam pirminiam, itin pažeidžiamam, tačiau ir itin žmogiškam mūsų sieloje. O gal grožio kalba yra pirmapradė, jungianti širdis be žodžių. Patikrinkite patys: pasikvieskite artimiausius ir brangiausius į „Muziką tamsoje", ir susiėmę už rankų panirkite į galbūt vieną jautriausių jūsų bendrų patirčių. Susitiksime reginyje.
Atlikėjai:
The «Virtuosos of St. Petersburg» ensemble:
Eugene Žiemos - smuikas
Alexey Strelko – saxophone,
Arthur Bochkivsky – guitar,
Anton Glushkin – guitar,
Evgeny Krasilnikov – guitar, Indian sarod,
Vladimir Shalnev – bass,
Joel Gonzales Portilla – percussion
Leading soloists of the Mikhailovsky Theater (St. Petersburg): Maria Litke, Ilya Rimar
Choreography: Dmitry Oleynikov

Muzika tamsoje:
Orkestras "Peterburgo virtuozai"

Naujojo formato šou „Muzika tamsoje" - tai gyvo garso simfoninė klasika, amžinai žaliuojantis džiazas ir worldmusic su vizualinių efektų sinergija, 3D, motion ir grafika. Atgijantys paveikslai ir realus visatos filmavimas.

Visiškoje tamsoje „Peterburgo virtuozai" atlieka sudėtingiausius simfoninius ir operos kūrinius. Muzika tamsoje, klasika kaip tarpininkai tarp žmogaus ir kosmoso. Savo įkūnijimu ši idėja suranda atgarsį tūkstančių žmonių, išgirdusių Jevgenijos Zimos Muziką tamsoje, širdyse.

«Виртуозы Петербурга» при участии солистов Михайловского театра представят свое прочтение бесконечности Баха, Вивальди, Верди, Форе, Равеля, Беллини, Пьяццолы и Гершвина, – лучшее из неоклассики, избранные произведения великих композиторов будут звучать в темноте, в космическом пространстве, где светят только звёзды.
Миссия "космического" проекта с вечной музыкой – открытие в каждом зрителе глубоко личных эмоций, предоставление возможности услышать собственную Вселенную. Медитация под звёздами, трансцендентное погружение в глубины сознания.
Звезды станут к вам ближе!

партнеры концерта